Birlikte Hangi Konularda Çalışacağız?

Aşağıda belirttiğim hizmetlerden dilediğinizi seçtikten sonra, hedef kitlenize ve kurum kimliğinize uygun şekilde çalışmaya başlıyoruz. 

Reklam Stratejisi Geliştirme

Hizmet panonuzu ve içeriklerinizi görerek sizi arama potansiyeli en yüksek kitleyi belirlerim, bu kitle sizin çalıştığınız lokasyona, hasta profilinize ve hedeflerinize göre değişmekte. Reklam stratejisi belirlendiğinde ürün pazarlamak, interaktif içerikler ve etkinlikler düzenlemek sizin için çok daha fazla kolaylaşacak.

Grafik Tasarımı

Gönderi ve hikaye paylaşımlarınız için gerekli grafik tasarımları hazırlarım, takipçi kitlenizin ilgisini çekebilecek sayfa görünümüne, böylece karşılıklı etkileşim kurma şansına sahip olursunuz.

İçerik Üretme

Sosyal medya bütünüyle bir mağaza ya da hizmet kurumu olarak kullanabileceğiniz bir mecra değil, dolayısıyla kişilere dokunabilmek, onlarla etkileşime girebilmek farklı bir yöntem istiyor. İşinizin mutfak kısmını takipçilerinize göstermek, evcil hayvanlarla ilgili minik ipuçları paylaşmak hedef kitleniz için ideal bir yöntem, kurumunuz için en uygun ve etkili içerik üretimini yapabilecek donanıma ve içerik birikimine sahibim.

Ürün Pazarlama

Editörlüğünü yaptığınız bir kitabı, evcil hayvan malzemelerini, evcil hayvan mamalarını vb. sosyal medya üzerinden satışa çıkarmak ya da bu ürünlere talep oluşturmak yine belirli stratejiler doğrultusunda şekilleniyor. Sosyal medyada bu stratejiler ile beraber grafik tasarımı da harmanladığımızda hedefinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilirim.

Sayfa Yönetimi

Neredeyse kurumsal hesabınıza hiç vakit ayıramıyorsanız, yukarıda belirtilen hizmetler ile birlikte daha kapsamlı bir yol belirlemek istiyorsanız bu hizmete ''sayfa yönetimi'' adı verebiliriz. Böylelikle sosyal medyadaki yüzünüzü en profesyonel hale ilerletebiliriz.