Veteriner Sosyal Medya Yönetimi/Danışmanlığı

Kurumsal bir sosyal medya hesabına sahip olmak aynı zamanda kaliteli bir 'hizmet panosu' inşa etmektir. Günümüzde sizinle yeni tanışacak hasta sahipleri ile güçlü bir iletişim kurmanın en önemli yolu da hizmet panonuzu etkileyici kılmaktır.

Uzun bir süredir 'etkili sosyal medya kullanımı' konusunda aktif olarak çalışmaktayım. Çalışmalarım hizmetlerim hakkında bana dilediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Etkili Sosyal Medya Kullanımının Önemi Nelerdir?

İnsanlar gündelik birçok işini artık internet ve sosyal medya üzerinden çözmekte; alışveriş, ilan, özel ders, veteriner kliniği, montaj hizmeti ve sayamayacağımız kadar çok hizmet...

Bana Örnek Kurumsal Sosyal Medya Hesabı Gösterebilir misin?

Doğru stratejilerle ve interaktif yöntemlerle kısa bir sürede oldukça fazla yol katettiğim sosyal medya çalışmamı incelemek için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli. 

Süreç Nasıl İşleyecek?

Öncelikle birlikte hedef kitlenizi oluşturacağız, ardından hedef kitlenize uygun stratejiler geliştireceğiz. Bu stratejiler tercihinize göre reklam yönetimi; içerik üretimi, sayfa görünümü, ürün pazarlama ya da diğer stratejiler de dahil olmak üzere hepsi olabilir.

Bu Hizmet Bana Hangi Avantajları Sağlar?

Sosyal medyada doğru profillere reklam vermenizi, kurumsal kimliğinizi çok daha büyük kitlelere duyurmanızı, hedef kitlenize uygun içerik üreterek size olan potansiyel talebi artırmanızı, çok daha az emek harcayarak çok daha profesyonel görünmenizi sağlar...

Birlikte Hangi Konularda Çalışacağız?

Tercih ettiğiniz tüm başlıklarda birlikte çalışabiliriz, bunlara örnek olarak;

  • Etkili reklam stratejisi

  • Grafik Tasarım

  • Gönderi ve Hikaye tasarımları

  • İçerik Üretme

  • Ürün Pazarlama

  • Sayfa Yönetimi

  • Hizmet Panosunu Geliştirme Detaylı bilgi almak için butona tıklayabilirsiniz.

 

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

+90(531)084 8487

 
 
 
Bir dal papağan
WhatsApp Image 2021-10-08 at 21.17_edite

Şamil Buğra Köse (Danışman)

Halihazırda Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi 4. Sınıf öğrencisiyim. Son bir yıldır evcil hayvan sahiplerine yönelik blog yazıları ve ilgi çekici içerikler üretmekteyim. Bu çalışmalarımı en çok İnstagram' da ve web sitesinde yapmaktayım.